Filtr gazu Lonking Impco VFF30
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Impco wkład filcowy filtra VFF30
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 5 mm |
| Szerokość całkowita | ø 103 mm |
| Długość całkowita | ø 103 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ø 103 mm |
| Waga | 0,010 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 83 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 103 mm |