Filtr hydrauliczny SH 74153
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr hydrauliczny SH 74153 stosowany w maszynach Neuson, Hako, Manitou, Schaffer, Kramer i innych z silnikami Yanmar 3TNV88
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 63 mm |
| Szerokość całkowita | Ø 63 mm |
| Długość całkowita | 215 m |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ 63 mm |
| Waga | 0,278 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | Ø 63 mm |