Filtr hydrauliczny ssący do wózków widłowych Lonking
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr hydrauliczny ssawny pasuje do wózków widłowych Lonking LG20DT, LG25DT, LG30DT, LG35DT, wózka terenowego Terrain i innych chińskich wózków widłowych.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 86 mm |
| Szerokość całkowita | 86 mm |
| Długość całkowita | 113 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ 86 mm |
| Waga | 0,24 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 86 mm |
| Gwint | M 33 |