Filtr hydrauliczny ssący
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr hydrauliczny ssący do wózków widłowych Lonking i innych wózków widłowych chińskich, do skrzyni biegów Lonking, Hangcha nowy typ
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 68 mm |
| Szerokość całkowita | 68 mm |
| Długość całkowita | 113 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ 68 mm |
| Waga | 0,084 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 58 mm |
| Średnica wewnętrzna | 38 mm |