Filtr oleju 140517050 do silnika perkins euro 5
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju 140517050
do ładowarki teleskopowej Gunstig GRT1500 z silnikiem Perkins Euro 5 to wysokiej jakości element, który zapewnia efektywną filtrację oleju silnikowego, dbając o czystość i optymalną pracę silnika. Produkt jest dedykowany do ładowarek Gunstig GRT1500, ale pasuje również do innych chińskich maszyn, oraz pojazdów z silnikiem Perkins, w tym ładowarek Everun ERT1500.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 85 mm |
| Szerokość całkowita | 77 mm |
| Długość całkowita | 77 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | 17 mm |
| Waga | 1 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 77 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 77 mm |
| Średnica wewnętrzna | 17 mm |