Filtr oleju 1521
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 84 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,42 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 96 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 88,3 mm |
| Średnica wewnętrzna | 77,3 mm |
| Gwint | 13/16 UN |