Filtr oleju Baldwin B7384
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Długość całkowita | 122,2 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,54 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | ⌀ 91,3 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | ⌀ 71,3 mm |
| Średnica wewnętrzna | ⌀ 62,8 mm |
| Gwint | M20 x 1.5 |