Filtr oleju FT4986 Z1013
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 102 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,5 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 96 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 71 mm |
| Średnica wewnętrzna | 61 mm |
| Gwint | 3/4"-16 (UNF) |