Filtr oleju HIFI SO 432
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju PP471 stosowany w maszynach Chevrolet, Daewoo, Holden oraz Vauxhall
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 85 mm |
| Szerokość całkowita | ⌀ 79 mm |
| Długość całkowita | 79 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ⌀ 79 mm |
| Waga | 0,3 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | ⌀ 79 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | ⌀ 70 mm |
| Średnica wewnętrzna | ⌀ 63 mm |
| Gwint | M 18 x 1,5 |