Filtr oleju Hifi SO 10051
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju stosowany w maszynach Nilfisk CR1500, Mercruiser Divers, Combilift C4000, Combilift C5000 GST, Combilift C14000 H, GM Chevrolet
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 80 mm |
| Szerokość całkowita | 94 mm |
| Długość całkowita | 94 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ⌀ 94 mm |
| Waga | 0,368 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | ⌀ 94 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | ⌀ 87 mm |
| Średnica wewnętrzna | ⌀ 79 mm |
| Gwint | 13/16" - 16 UN |