Filtr oleju KNECHT MAHLE OC 273
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 131 mm |
| Szerokość całkowita | 94 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,66 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | ⌀ 94 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | ⌀ 72 mm |
| Średnica wewnętrzna | ⌀ 54 mm |
| Gwint | 1"-12UNF |