Filtr oleju LF 3970
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju LF 3970 stosowany w maszynach Hyster oraz Yale z silnikiem GM
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 178 mm |
| Szerokość całkowita | 94 mm |
| Długość całkowita | 94 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ∅ 94 mm |
| Waga | 0,7 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 94 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 72 mm |
| Średnica wewnętrzna | 62 mm |
| Gwint | 1 1/8-16 UN-2B |