Filtr oleju OP 550
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 109 mm |
| Szerokość całkowita | 93,5 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,41 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | ⌀ 93,5 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | ⌀ 72 mm |
| Średnica wewnętrzna | ⌀ 63 mm |
| Gwint | 3/4-16 UNF |