Filtr oleju PP211
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 67 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,28 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 77 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 72 mm |
| Średnica wewnętrzna | 61 mm |
| Gwint | M20x1,5 |