Filtr oleju PP29
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju PP29 stosowany w maszynach budowlanych Bobcat, Citroen, Holden, John Deere, Subaru oraz Toyota
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 75 mm |
| Szerokość całkowita | 68 mm |
| Długość całkowita | 68 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ⌀ 68 mm |
| Waga | 0,222 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 68 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 61 mm |
| Średnica wewnętrzna | 54 mm |
| Gwint | 3/4”-16 UNF |