Filtr oleju PP471
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju PP471 stosowany w maszynach Chevrolet, Daewoo, Holden oraz Vauxhall
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 100 mm |
| Szerokość całkowita | Ø 77 mm |
| Długość całkowita | 77 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ∅ - mm |
| Waga | 0,3 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | Ø 77 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | Ø 71 mm |
| Średnica wewnętrzna | Ø 61 mm |
| Gwint | M 18 x 1,5 |