Filtr oleju PP871
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju PP871 stosowany w wózkach widłowych, maszynach budowlanych i rolniczych Claas, Fendt, Man Truck i innych
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 145 mm |
| Szerokość całkowita | 95 mm |
| Długość całkowita | 95 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ∅ 95 mm |
| Waga | 0,512 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 95 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 71 mm |
| Średnica wewnętrzna | 61 mm |
| Gwint | 1"-12 UNF |