Filtr oleju PP87A
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju PP87A stosowany w wózku widłowym Linde H10 oraz silnikach Audi oraz Seat
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 159 mm |
| Szerokość całkowita | Ø 95 mm |
| Długość całkowita | 95 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ∅ 95 mm |
| Waga | 0,54 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | Ø 95 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | Ø 72 mm |
| Średnica wewnętrzna | Ø 62 mm |
| Gwint | 3/4"-16UNF |