Filtr oleju SP5191
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 137 mm |
| Szerokość całkowita | 98 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,5 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | ⌀ 98 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | ⌀ 74 mm |
| Średnica wewnętrzna | ⌀ 56 mm |
| Gwint | UNF 3/4-16 |