Filtr oleju diesel Toyota 1DZ 1Z 2Z
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju silników diesla, stosowany w wózkach widłowych z silnikami Toyota 1DZ II, 11Z, 12Z, 13Z, 14Z, 2Z, 3Z. Zapewnia skuteczną ochronę silnika przed zanieczyszczeniami.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 100 mm |
| Szerokość całkowita | 78 mm |
| Długość całkowita | 78 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ 78 mm |
| Waga | 0,3 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | ⌀ 78 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | ⌀ 70 mm |
| Średnica wewnętrzna | ⌀ 62 mm |
| Gwint | ø 17 mm |