Filtr oleju skrzyni biegów Toyota 4Y, 5U
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju do skrzyni biegów stosowany w wózkach widłowych Toyota 4Y/5K 90915-20001, pasuje do innych również chińskich wózków widłowych
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 84 mm |
| Szerokość całkowita | 77 mm |
| Długość całkowita | 77 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,28 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 77 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 70 mm |
| Średnica wewnętrzna | 64 mm |
| Gwint | 3/4" - 16 UNF |