Filtr paliwa 26561117 do silnika perkins euro 5
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa 26561117
to niezawodny komponent zapewniający czystość paliwa i optymalną pracę silnika, pasuje do ładowarek teleskopowych Gunstig GRT1500 o mocy 20,9 kW / 28,4 KM, a także do innych maszyn wyposażonych w silnik Perkins. Produkt jest również kompatybilny z ładowarkami Everun i ERT1500.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 70 mm |
| Szerokość całkowita | 88 mm |
| Długość całkowita | 88 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | 37 mm / 18,5 mm |
| Waga | 0,9 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 88 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 88 mm |
| Średnica wewnętrzna | 18,5 mm |