Filtr paliwa CX 7085
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa stosowany w wózkach widłowych z silnikiem Xinchai C490: Lonking LG20 DT, Lonking LG25 DT, Lonking LG30 DT oraz Lonking LG35 DT. Pasuje również do wózka terenowego Terrain.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 112 mm |
| Szerokość całkowita | 82 mm |
| Długość całkowita | 82 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ 82 mm |
| Waga | 0,39 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 82 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 74 mm |
| Średnica wewnętrzna | 62 mm |
| Gwint | M16 x 1,5 |