Filtr paliwa Hifi SN 25108
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa stosowany w wózku widłowym Lonking LG100 z silnikiem Cummins
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 248 mm |
| Szerokość całkowita | 111 mm |
| Długość całkowita | 111 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ 111 mm |
| Waga | 1,14 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 111 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 101 mm |
| Średnica wewnętrzna | 90 mm |
| Gwint | 1”-14 UNF |