Filtr paliwa PD413
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa stosowany w wózkach widłowych Komatsu oraz Combilift C5000XL
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 97 mm |
| Szerokość całkowita | ⌀ 77 mm |
| Długość całkowita | 77 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ⌀ 77 mm |
| Waga | 0,31 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | ⌀ 77 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | ⌀ 72 mm |
| Średnica wewnętrzna | ⌀ 56 mm |
| Gwint | 3/4"-16 UN |