Filtr paliwa PDS71
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa PDS71 stosowany w wózkach widłowych: Linde H16D Linde H18D Linde H25D Linde H30D Linde H35D Linde H45D Linde H50D
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 157 mm |
| Szerokość całkowita | Ø 77 mm |
| Długość całkowita | 77 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ 77 mm |
| Waga | 0,38 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | Ø 77 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | Ø 71 mm |
| Średnica wewnętrzna | Ø 61 mm |
| Gwint | M16 x 1,5 |