Filtr paliwa PZL Sędziszów PDS 73
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa PDS 73 stosowany w wózku widłowym HYUNDAI 30D-7E
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 172 mm |
| Szerokość całkowita | Ø 88 mm |
| Długość całkowita | 88 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ∅ 88 mm |
| Waga | 0,326 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | Ø 88 mm |
| Gwint | 7 mm, M 8 |