Filtr paliwa Yale silnik Cummins
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa Yale silnik Cummins
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 147 mm |
| Szerokość całkowita | 94 mm |
| Długość całkowita | 94 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | 94 mm |
| Waga | 0,75 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 94 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 71 mm |
| Średnica wewnętrzna | 62 mm |
| Gwint | M24 x 1,5 |