Filtr paliwa do wózka widłowego Lonking z silnikiem Yunnei DEF20CDF4 Euro 5
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa do wózka widłowego Lonking z silnikiem Yunnei DEF20CDF4 Euro 5, pasuje do innych chińskich wózków widłowych.
CH0713, 60900013928
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 145 mm |
| Szerokość całkowita | 89 mm |
| Długość całkowita | 89 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | 89 mm |
| Waga | 0,2 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 40 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 34,5 mm |
| Średnica wewnętrzna | 26 mm |