Flitr oleju Lonking CDM 6025 HIFI SO6067
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr oleju stosowany w minikoparce gąsienicowej Lonking CDM6025 z silnikiem Kubota.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 64 mm |
| Szerokość całkowita | 80 mm |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ⌀ 80 mm |
| Waga | 0,242 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 80 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 64 mm |
| Średnica wewnętrzna | 57 mm |
| Gwint | M20 x 1,5 |