Klema plusowa + (A)
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klemy to elektryczne łączniki pomiędzy akumulatorem a zewnętrznym obwodem. Klema plusowa podłączana jest do elementów sieci elektrycznej pojazdu: generatora, rozrusznika, układu zapłonowego oraz do pozostałych odbiorców prądu elektrycznego. Zapewnia prawidłowe działanie akumulatora. Jest łącznikiem pomiędzy akumulatorem a zespołami przewodów, które są do niego podłączone.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 23 mm |
| Szerokość całkowita | 50 mm |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ - mm |
| Waga | 0,14 kg |
| Oporność | - Ω |
| Napięcie | - V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | Ø 17 mm |