Klosz lampy tył Komatsu FD20~30
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klosz lampy tył do wózka widłowego Komatsu FD20~12 FD25-12 FD30-12- stary typ nadwozia
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 45 mm |
| Szerokość całkowita | 25 mm |
| Długość całkowita | 215 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ⌀ - mm |
| Waga | 0,08 kg |
| Oporność | - Ω |
| Napięcie | - V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 190 mm |