Klosz lampy tył Komatsu
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klosz lampy tył do wózków widłowych Komatsu
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 60 mm |
| Szerokość całkowita | 20 mm |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ - mm |
| Waga | 0,06 kg |
| Oporność | - Ω |
| Napięcie | - V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 143 mm |