Koło pasowe pompy wody Gunstig 930
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Koło pasowe stosowane w ładowarce kołowej Gunstig 930.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 137 mm |
| Szerokość całkowita | 137 mm |
| Długość całkowita | 93 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ - mm |
| Waga | 1,046 kg |
| Szerokość maksymalna paska | 16 mm |
| Średnica zewnętrzna koła | 137 mm |