Koło pasowe silnika 4DW91-45G2 FAWDE
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Koło pasowe przeznaczone do maszyn Gunstig z silnikiem 4DW91-45G2 FAWDE.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 140 mm |
| Szerokość całkowita | 140 mm |
| Długość całkowita | 60 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ∅ - mm |
| Waga | 2,41 kg |
| Szerokość maksymalna paska | 14 mm |
| Średnica wałka | 52 mm |
| Średnica zewnętrzna koła | 140 mm |