Koło zębate półosi 18 zębów
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Koło zębate półosi napędzające układ planetarny (zwolnice), stosowane w ładowarce kołowej Gunstig , 18 zębów.
Może być stosowane w innych chińskich ładowarkach kołowych
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 78 mm |
| Szerokość całkowita | 40 mm |
| Długość całkowita | 78 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | ∅ - mm |
| Waga | 0,916 kg |
| Wieloklin | 13 |
| Ilość zębów | 18 szt. |
| Średnica wewnętrzna | 36 mm |
| Średnica zewnętrzna | 78 mm |