Końcówka drążka, przegub tylnej osi prawy Komatsu FT / FD 30 T16
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Końcówka drążka przegub sworzeń tylnej osi, końcówka drążka tylnej belki (prawy), (oczko) lewy Komatsu FD30 T16
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 80 mm |
| Szerokość całkowita | 51,5 mm |
| Długość całkowita | 146 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ⌀ 18 mm |
| Waga | 0,7 kg |
| Średnica stożków | 18,5 mm / 19,5 mm |
| Długość gwintu | 20 mm |
| Gwint | M16 |