Wieniec koła zamachowego do silnika Xinchai 132 zęby
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wieniec koła zamachowego do silnika Xinchai 132 zęby
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 16 mm |
| Szerokość całkowita | 370 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ⌀ 370 mm |
| Waga | 21,54 kg |
| Ilość zębów | 132 szt. |
| Szerokość wieńca | 16 mm |
| Średnica zewnętrzna koła | 370 mm |