Rozrusznik do chińskiego silnika Yunnei 12V 2,5KW 11Z QDJ258Y
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozrusznik 12 V, 2,5 kW, 11 zębów, model QDJ258Y przeznaczony do silników Yunnei – pasuje do wózków widłowych i maszyn z tym typem napędu.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 145 mm |
| Szerokość całkowita | 125 mm |
| Długość całkowita | 240 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 5,2 kg |
| Średnica otworu centrującego | 75 mm |
| Ilość zębów | 11 szt. |
| Napięcie | 12 V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 127 mm |