Rozrusznik Gunstig 916 Yanmar 12V
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozrusznik do ładowarki kołowej Günstig 916 z silnikiem Yanmar 4TNE98. Zasilanie 12V.
Przeznaczony do typowej pracy w maszynach budowlanych.
Odpowiedni także do innych chińskich ładowarek i maszyn wyposażonych w silnik Yanmar 4TNE98.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 160 mm |
| Szerokość całkowita | 120 mm |
| Długość całkowita | 230 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 5,2 kg |
| Średnica otworu centrującego | 93 mm |
| Ilość zębów | 9 szt. |
| Napięcie | 12 V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 120 mm |