Rozrusznik Lonking LG100 S6S 24V
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozrusznik 24V do wózków Lonking LG100 z silnikiem Mitsubishi S6S – zapewnia mocny i efektywny start jednostki w ciężkich warunkach eksploatacyjnych.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 155 mm |
| Szerokość całkowita | 155 mm |
| Długość całkowita | 300 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 7,2 kg |
| Średnica otworu centrującego | 82 mm |
| Ilość zębów | 10 szt. |
| Napięcie | 24 V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 95 mm / 54 mm / 93 mm / 55 mm |