Rozrusznik do chińskich wózków widłowych z silnikiem Mitsubishi S4S 12V 2,2kW 10z
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozrusznik 12V 2,2 kW z 10-zębowym wirnikiem, przeznaczony do silników Mitsubishi S4S w maszynach Lonking – zapewnia niezawodne uruchamianie silnika w różnych warunkach pracy.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 165 mm |
| Szerokość całkowita | 125 mm |
| Długość całkowita | 260 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 5,7 kg |
| Średnica otworu centrującego | 82 mm |
| Ilość zębów | 10 szt. |
| Napięcie | 12 V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 114 mm |