Rozrusznik do chińskiego silnika Xinchai 12V
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozrusznik silnika Xinchai 12V, 4.8kW, przeznaczony do uruchamiania silników w chińskich maszynach.
Kompatybilny z różnymi modelami silników Xinchai, stosowany w maszynach budowlanych, rolniczych i przemysłowych.
Zapewnia niezawodne uruchomienie silnika w wymagających warunkach.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 175 mm |
| Szerokość całkowita | 125 mm |
| Długość całkowita | 300 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 7,1 kg |
| Średnica otworu centrującego | 81 mm |
| Ilość zębów | 11 szt. |
| Napięcie | 12 V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 120 mm |