Rozrusznik silnika Yunnei DEF20CFF4
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozrusznik do silników Yunnei DEF20CFF4 o mocy 3,0 kW i napięciu 12 V z 9 zębami. Stosowany jest między innymi w ładowarce kołowej Günstig 916. Może pasować także do innych maszyn przemysłowych i budowlanych korzystających z tego samego silnika lub jednostki o tych samych parametrach i konstrukcji.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 140 mm |
| Szerokość całkowita | 130 mm |
| Długość całkowita | 235 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 4,25 kg |
| Średnica otworu centrującego | 77 mm |
| Ilość zębów | 9 szt. |
| Napięcie | 12 V |
| Rozstaw otworów montażowych, sposób montażu | 109 mm |