Filtr paliwa silnika Yunnei DEF20CFF4 Euro 5 zestaw Gunstig 916
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw dwóch filtrów paliwa do silnika Yunnei DEF20CFF4 Euro 5. Pasuje m.in. do ładowarki Gunstig 916 wyposażonej w ten silnik. Może pasować do innych chińskich ładowarek kołowych i maszynach budowlanych.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 132 mm |
| Szerokość całkowita | 87 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,3 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 77 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 35,3 mm |
| Średnica wewnętrzna | 26 mm |