Filtr paliwa Gunstig H35 z silnikiem Yanmar
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa stosowany w maszynach z silnikiem Yanmar. Filtr paliwa stosowany w maszynach Günstig oraz innych.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 160 mm |
| Szerokość całkowita | ⌀ 95 mm |
| Długość całkowita | 95 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Średnica | ⌀ - mm |
| Waga | 0,700 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | ⌀ 95 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 63 mm |
| Średnica wewnętrzna | 49 mm |
| Gwint | 19 mm |