Filtr paliwa silnika Yunnei 2002801
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr paliwa do silników Yunnei, przeznaczony do stosowania w maszynach i pojazdach wyposażonych w silniki wysokoprężne Yunnei.
Odpowiada za oczyszczanie paliwa z zanieczyszczeń stałych, chroniąc układ wtryskowy przed uszkodzeniem.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 124 mm |
| Szerokość całkowita | 88 mm |
| Długość całkowita | 88 mm |
| Jakość części | zamiennik |
| Waga | 0,1 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 88 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 35 mm |
| Średnica wewnętrzna | 26 mm |