Silnik Xinchai A498
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Chiński silnik Xinchai stosowany w wózkach widłowych, ładowarkach kołowych i innych maszynach budowlanych, posiada napięcia 24V.
Moc znamionowa/prędkość znamionowa: 36.8/2400 (kW/r/min)
Maksymalny moment obrotowy/prędkość: 186/1600~1800 (N-m/r/min)
Emisja spalin przy pełnym obciążeniu: ≤2.0
Poziom emisji spalin: eMark III
Chłodzony cieczą (wodą)
Typ silnika: rzędowy
Elektryczny zapłon
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 700 mm |
| Szerokość całkowita | 550 mm |
| Długość całkowita | 726 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 315 kg |
| Chłodzenie | cieczą |
| Moc (KM) | 50 KM |
| Pojemność | 3168 cm3 |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Rodzaj paliwa | diesel |