Filtr hydrauliczny Baldwin BT36610
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr hydrauliczny Baldwin BT36610 to element przeznaczony do układów hydraulicznych w maszynach budowlanych, rolniczych oraz przemysłowych. Oferuje filtrację na poziomie nominalnym 5 mikronów, maksymalnym 25 mikronów. Jest kompatybilny z maszynami takich marek jak New Holland, J.C. Bamford (JCB), Bedford, Thwaites oraz systemami hydraulicznymi U.C.C.
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 137,3 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Waga | 0,56 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 93,7 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | 72 mm |
| Średnica wewnętrzna | 59,6 mm |
| Gwint | 3/4-14 BSP-PL |