Filtr hydrauliczny SF HY20804
Ochrona Kupującego Trusted Shops
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Filtr hydrauliczny SF HY20804
Dane techniczne
| Wysokość całkowita | 50 mm |
| Szerokość całkowita | 50 mm |
| Długość całkowita | 116 mm |
| Jakość części | OEM - oryginał |
| Średnica | 50 mm / 24 mm |
| Waga | 0,8 kg |
| Typ paliwa | nie dotyczy |
| Średnica zewnętrzna | 50 mm |
| Średnica zewnętrzna uszczelki | |
| Średnica wewnętrzna | 24 mm |